Maisonecohuis
33 Fortstraat
1060 Sint-Gillis
maisonecohuis@stgillis.brussels
02/533.95.90


Sandrine Snyers
Coördinatrice Eco Huis
Eco adviseur
Dienst Duurzame Ontwikkeling
Mail : ssnyers@stgillis.brussels
Tel : 02/533.95.94

Elisa Ruwet
Stedelijke Biodiversiteit & Dierenwelzijn
Dienst Duurzame Ontwikkeling
Mail : eruwet@stgillis.brussels
Tel : 0490/47 64 01

Arnout Vandamme
Coördinator Stedelijke Landbouw « De Koninklijke Kip »
Stadsvernieuwingscontract (SVC) – Dienst Duurzame Ontwikkeling
Mail : avandamme@stgillis.brussels
Tel : 02/533.95.94

Jeanne Ghuysen
Projectbeheer
Mail : jghuysen@stgillis.brussels
Tel : 0490/47.68.91

Benjamin Delori
Klimaat Plan Coördinator
Mail : bdelori@stgillis.brussels

Jos Raymenants
Schepen Duurzame ontwikkeling, Nederlandstalige aangelegenheden, Gemeentelijke eigendom, Energie
M. van Meenen Plein 39
1060 St-Gillis
Mail : jraymenants@stgillis.brussels
Tél : 02/536.03.08

Francesco Iammarino
Schepen van Dierenwelzijn, Cultuur en Economische ontwikkeling
M. van Meenen Plein 39
1060 St-Gillis
E-mail : fiammarino@stgillis.brussels


Eco&Co :

Mail : eco&co@cpasstgilles.brussels
Tél :02/533.95.90


Andere informatie nodig ?

Sint-Gillis Gemeente

Cel Stedelijk Groen